IWONA DZIADEWICZ

"IW-BUD" Iwona Dziadewicz

Nazwa firmy"IW-BUD" Iwona Dziadewicz
ImięIWONA
NazwiskoDZIADEWICZ
Numer NIP5851062943
Numer REGON220410800
MiejscowośćSopot, powiat Sopot, woj. POMORSKIE
Ulicaal. Niepodległości 690 lok. 83
Kod pocztowy81-853
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalnościul. Górki 1J, 05-250 Słupno, Polska, powiat wołomiński, woj. MAZOWIECKIE
Data rozpoczęcia działalności01/05/2007
Klasyfikacja PKD43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
Informacje o wizytówcenumer ID: 22286; rejestracja: 01/05/2007; liczba odsłon: 74

Czytaj opinię o firmie(1)

  • Opinia negatywna26/07/2016Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    W październiku 2015r zawali że mną jedno umowę ratalno i nie przekazali mi odpisu w dniu podpisania umowy. ponadto zawarli na moje dane bez mojej wiedzy drugi kredyt ratalny i bez podpisu mego i weryfikacji banku bank przyznał kredyt i nie doreczono mi żadnych umów ratalnych tylko po reklamacji w banku otrzymałem w lipcu 2016 r odpis umowy pierwszej a drugiej umowy bank nie wydał mi bo nie posiada a kredyt wcześniej przyznał na moje dane nie weryfikujac mnie tel lub podpisów kredytobiorcy w drugiej umowie w ty m przysłał harmonogram do spłat rat a prac firma nie podjęła i zwlekala i nie odbierali tel kom w tym tylko obiecanki a sami wyłudzili drugi kredyt ratalny na mnie i bank nie miał wątpliwości i od tak udzielił bez mego podpisu i umowy której obecnie bank nie chce mi udostępnić na me zadanie więc uważajcie na tą firmę i usługi w/w banki bo weryfikacja i obsługa jest nie odpowiedzialna a wręcz działająca na szkodę gdyz działali rażąco dlatego taka opinie wydaje.
    Tymiński Mariusz

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - "IW-BUD" Iwona Dziadewicz - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus trzy*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!