Nazwa firmySpecjalistyczna Rehabilitacja Sopot Masażysta
MiejscowośćSopot, powiat Sopot, woj. Pomorskie
UlicaGrunwaldzka 1
Kod pocztowy81-701
Numer telefonu796720820
KategorieOpieka medyczna; Opieka nad osobami starszymi; Rehabilitacja, masaż; Rehabilitacyjny i medyczny sprzęt; Szpitale
Opis firmy

Zapewniam szeroką opiekę rehabilitacyjną w zakresie masażu i fizjoterapii. Pomagam osobom chorym oraz po kontuzjach w poprawie sprawności psychofizycznej. Moja fizjoterapia ma na celu przeciwdziałanie bólowi i ograniczeniom wydolności organizmu. Zajęcia odbywają się indywidualnie. Każdy Pacjent z Sopotu ma zagwarantowaną terapię rehabilitacyjną według najwyższych norm i charakteryzującą się nowymi metodami fizjoterapeutycznymi. Do najpopularniejszych moich działań zalicza się - kinezyterapię, czyli leczenie poprzez specjalne ćwiczenia, oferuję w Sopocie również masaż, fizykoterapię. Zadaniem rehabilitanta jest wywiad i zdiagnozowanie problemu więc do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie i ze szczególną dbałością dobieram właściwy rodzaj rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej. Wszystko po to by skutecznie pomóc Pacjentom w powrocie do pełnej sprawności ruchowej. Specjalizuje się w rehabilitacji dla dzieci np. mózgowe porażenie dziecięce, przy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną po artroskopii, po endoprotezach, złamaniach, zwichnięciach. Rehabilitacja neurologiczna - po zabiegach neurochirurgicznych i po wylewach, udarach mózgu a także bólach i dysfunkcjach kręgosłupa jak rwa kulszowa, rwa ramienna, dyskopatie oraz zmiany zwyrodnieniowe, stany pourazowe. Pomagam też przy bólach i dysfunkcjach obręczy barkowej i kończyn górnych, bólach i dysfunkcjach obręczy miedniczej, Masaże w Sopocie jak relaksacyjny, klasyczny a także masaż izometryczny oraz drenaż limfatyczny, który jest ważnym leczeniem przy mastektomii i obrzęku limfatycznym. Drenaż wykonywany jest manualnie poprzez masażystę. Program rehabilitacji ruchowej jest dostosowany do konkretnych potrzeb każdego chorego. Fizjoterapeuta tworzy dla podopiecznego zestaw ćwiczeń zarówno miejscowych - oddziałujących na chore partie ciała, jak i ogólnych. Ten rodzaj terapii można stosować przy każdym rodzaju niepełnosprawności. Odpowiednia sprawność ruchowa to bardzo ważne zagadnienie w Sopocie w życiu osób starszych, które pragną być samodzielne i zdolne do wykonywania przynajmniej podstawowych czynności związanych z prowadzeniem domu oraz z higieną osobistą. Ze względu na wiek przywrócenie odpowiedniej sprawności ruchowej wymaga więcej czasu i rehabilitacji. Zachęcam bardzo do umówienia się na indywidualne spotkanie z fizjoterapeutą w Sopocie. Na pewno po głębokiej analizie będę mógł zaproponować optymalne rozwiązanie problemu i zaoferować profesjonalną rehabilitację. Michałowicz Paweł.

Słowa kluczoweRehabilitacja sopot, Masażysta sopot, Dobry fizjoterapeuta sopot, Rehabilitacja neurologiczna, Masaż sopot, Rehabilitacja ortopedyczna, Sopot rehabilitacja domowa, Neurolog sopot, Ortopeda sopot, Rehabilitacja pediatryczna, Rehabilitacja kręgosłupa sopot
Informacje o wizytówcenumer ID: 2199449; rejestracja: 26/02/2017; liczba odsłon: 7662

Czytaj opinię o firmie(1)

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - Specjalistyczna Rehabilitacja Sopot Masażysta - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest cztery minus jeden*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!