Nazwa firmyTAKSÓWKA OSOBOWA NR 65 STRAŻAK HALLO TAXI Kazimierz Malek
ImięKAZIMIERZ
NazwiskoMALEK
Numer NIP5851147177
Numer REGON191055040
MiejscowośćSopot, powiat Sopot, woj. POMORSKIE
UlicaKujawska 24C lok. 1
Kod pocztowy81-862
Data rozpoczęcia działalności02/07/2001
Klasyfikacja PKD49.32.Z - Działalność taksówek osobowych
Informacje o wizytówcenumer ID: 1767125; rejestracja: 02/07/2001; liczba odsłon: 60

Czytaj opinię o firmie(1)

  • Opinia negatywna21/08/2016Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Szczerze, nie polecam! Chyba, że chcecie zapłacić maksymalną stawkę za kurs. Prawo nie zabrania więc pan Kazimierz z niego korzysta. Zero przyzwoitości! Jedno, co jest pewne to wysoki rachunek i uśmiech na twarzy tego zadowolonego z siebie pana., Trzeba czytać zanim się wsiądzie brzmi odpowiedź. I polecam brać paragony. 56 zł za kurs z postoju w Sopocie przy dworcu do Oliwy u pana Kazimierza a dzień wcześniej 17 zł za ten sam kurs u uczciwego taksówkarza! I do tego chwali się innym taksówkarzom swoimi wysokimi cenami i tym jak traktuje klientów! Współczuję takiego kolegi bo swoimi praktykami psuje opinię Hallo Taxi Sopot.
    Sopocianka

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - TAKSÓWKA OSOBOWA NR 65 STRAŻAK HALLO TAXI Kazimierz Malek - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest osiem minus jeden*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!